AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė paruošė darbui didžiausią Baltijos šalyse doką

AB „Vakarų laivų gamykla“ (VLG) įmonių grupė baigė didžiausio Baltijos šalyse plaukiojančio doko atnaujinimą ir modernizaciją. Iš Turku laivų remonto įmonės į Klaipėdą pargabentas dokas paruoštas eksploatacijai, tačiau darbo pradėti dar negali.

Plaukiojantis dokas prišvartuotas ne nuolatinėje savo vietoje, o prie įmonės „Vakarų Baltijos laivų statykla“ krantinės, kur lauks kol bus baigti Malkų įlankos infrastruktūros plėtros darbai.

VLG įmonių grupė doką, kurio ilgis – 235 metrai, o plotis – 45 metrai, įsigijo 2016 m. birželį iš Juodkalnijoje įsikūrusios kompanijos „Adriatic Shipyard Bijela“. Jis taps didelių investicijų generatoriumi, atveriančiu galimybes sukurti ne tik kelis šimtus naujų darbo vietų, bet ir naują pridėtinę vertę įmonių grupės užsakovams, pačiai įmonei, Klaipėdos uostui, miestui bei visai Lietuvai.

_______________________________________________________________________________________

VLG įmonių grupė turi keturis plaukiojančius dokus. Vienas jų yra „Vakarų Baltijos laivų statyklos“ teritorijoje, kiti du naudojami laivų remontui. Sugrįžusį atnaujintą doką eksploatuos VLG grupės įmonė „Vakarų laivų remontas“.

UAB „Vakarų laivų remontas“ yra viena iš trijų koncernui BLRT Grupp priklausančių laivų remonto įmonių. Kartu su „Tallinn Shipyard“ ir „Turku Repair Yard“ ši laivų remonto įmonių grupė tapo Baltijos jūros regiono lydere laivų remonto bei modernizacijos srityje.

 

Šiame puslapyje naudojami slapukai. Jei norite naršyti šiame puslapyje toliau, sutikite su slapukų naudojimu.
Sužinoti daugiau Ok