Praktika

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė, siekiant populiarinti tiek inžinerines profesijas, tiek ir skatinant pameistrystę, jau ne vienerius metu bendradarbiaudama su mokslo institucijomis, kviečia jaunuosius specialistus atlikti praktiką mūsų grupės įmonėse. Visų pirma, praktikos metu atsiveria puiki proga įsitikinti ar teisingai pasirinkta studijų kryptis. Taip pat jaunieji specialistai turi puikią galimybę susipažinti su darbo veikla, specifika bei išbandyti sukauptas teorines žinias darbo vietoje.

Patyrę „Vakarų laivų gamyklos“ įmonių grupės darbuotojai padeda studentams aiškiai išreikšti savo mintis ir idėjas, moko efektyviai planuoti laiką, siekti asmeninio tobulėjimo ir dirbti išvien su komandos nariais.

Džiugu tai, kad per pastaruosius kelerius metus praktikantų skaičius mūsų įmonių grupėje išaugo beveik 60% ir 2017 metais praktiką atliko bemaž pusantro šimto studentų. Praktika – tai puiki galimybė žengti pirmus žingsnius karjeros link. Jeigu nori tapti kompetentingos ir profesionalios komandos dalimi: pildyk paraišką, parodyk save, nustebink bei junkis prie mūsų gausios ir draugiškos šeimos!

Šiame puslapyje naudojami slapukai. Jei norite naršyti šiame puslapyje toliau, sutikite su slapukų naudojimu.
Sužinoti daugiau Ok